Legionowo FB

📅 28 lipca 2024
📍 Kościół Świętego Ducha, Legionowo, ul. ks. J. Schabowskiego 2
🕓 16:00

Każdego roku Legionowo, malownicze miasteczko na Mazowszu, staje się areną magicznych dźwięków i pięknej muzyki. XIX Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie i gospodarzony przez parafię Św. Jana Kantego, już niebawem rozbrzmiewać będzie w miejscowym kościele Świętego Ducha.

W festiwalowych ramach, artyści z całego kraju przedstawią niezwykły program, który przeniesie słuchaczy w świat nastrojowych dźwięków kameralnej muzyki oraz majestatycznego brzmienia organów. Każdy utwór, zadbany w najmniejszym detalu, sprawi, że publiczność zatraci się w magicznym pięknie melodii.

Tegoroczna edycja festiwalu niesie ze sobą obietnicę wyjątkowych wrażeń i emocji. Miłośnicy muzyki będą mieli okazję delektować się najlepszymi wykonaniami artystów, którzy swoją pasją oraz zaangażowaniem przechylają szalę emocji na stronę piękna i sztuki.

Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianych chwil muzycznych, zapisz sobie ten termin w kalendarzu. Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w dźwiękach, które poruszą Twoją duszę.

Więcej informacji na stronie: [link_do_festiwalu]

Dołącz do nas i doznaj czaru muzycznej magii! 🎶

#Legionowo #FestiwalMuzyki #MuzykaKameralna #MuzykaOrganowa #Kultura #Wydarzenia #MazowszesercePolski

Źródło artykułu: link