Bielany Wydarzenia

Chciałbyś nawiązać nowe kontakty, podzielić się wiedzą o szyciu oraz czerpać inspiracje od innych pasjonatów mody? Mamy dla Ciebie idealne wydarzenie! Zapraszamy wszystkich zakręconych na punkcie szycia na nasze spotkanie, które odbędzie się 11 czerwca, we wtorek, w godzinach 17:00-19:00 w MAL Kasprowicza 14.

To będzie doskonała okazja, aby przyjść z projektem, nad którym aktualnie pracujesz i skończyć go w towarzystwie innych entuzjastów mody. Będziesz mieć szansę skorzystać z pomocy innych uczestników, jeśli napotkasz jakieś trudności z detalem. Wspólnie będziemy się dzielić wiedzą i rozmawiać nie tylko o szyciu, ale także o życiu.

Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie miałaś styczności ze szyciem. Nasze doświadczone animatorki chętnie Cię wprowadzą w krawiecką przygodę. Na miejscu będziemy mieć 4 maszyny do szycia, na których będziemy rotacyjnie pracować. Oczywiście, jeśli posiadasz swoją własną maszynę, możesz ją również przynieść. Atmosferę spotkania podkręcimy, jeśli przyniesiesz coś smacznego na nasz sąsiedzki stół.

Nie zapomnij o miejscu – MAL Kasprowicza 14. Wstęp na spotkanie jest całkowicie darmowy, więc nie ma powodu, aby Cię tam nie było! Zapraszamy serdecznie i już teraz zacznij marzyć o swoich nowych projektach krawieckich, które wspólnie będziemy tworzyć. Do zobaczenia na spotkaniu!

Źródło artykułu: link