Żoliborz biblioteka

Informujemy, że w dniu 17 czerwca 2024 roku (poniedziałek) Czytelnia Pod Sowami przy ulicy gen. J. Zajączka 8 będzie czynna od godziny 11:30. Zapraszamy wszystkich miłośników książek do odwiedzenia naszego pięknego miejsca i skorzystania z różnorodnej kolekcji literatury.

Pragniemy złożyć przeprosiny za wszelkie utrudnienia, jakie mogą wyniknąć w związku z późniejszym otwarciem Czytelni. Jednak mamy nadzieję, że to dodatkowe czasowe ograniczenie nie zniechęci Państwa do skorzystania z naszych usług.

Czytelnia Pod Sowami to miejsce, w którym każdy może odnaleźć coś dla siebie. Szeroki wybór książek z różnych gatunków i dziedzin w naszej kolekcji z pewnością zaspokoi gusta zarówno miłośników literatury pięknej, jak i tych poszukujących wiedzy z dziedziny naukowej czy popularnonaukowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Czytelni Pod Sowami i korzystania z naszych zasobów literackich. Niezależnie od celu wizyty – czy to by poszerzyć swoją wiedzę, znaleźć inspirację czy odpocząć przy dobrej książce – gwarantujemy, że nasze drzwi są otwarte dla wszystkich entuzjastów czytania.

Źródło artykułu: link