„Winda do nieba” Muzyczna Komedia Pełna Tajemnic i Niespodzianek

„Winda do nieba” to przyciągająca uwagę komedia Fritza Schindleckera, która zyskała popularność dzięki dynamicznej akcji, iskrzącym dialogom i wyrafinowanemu humorowi.

W Polsce przedstawienie to obiecuje rozrywkę na najwyższym poziomie, łącząc w sobie doskonałą oprawę muzyczną, aktorskie metamorfozy oraz przebojowe piosenki.

Historia opowiada o czworgu bohaterów, którzy, mimo podobnego wieku, ale różniących się sytuacjami życiowymi, zostają uwięzieni w windzie.

Następujące wydarzenia i odkrywane tajemnice mają duży wpływ na ich przyszłość. Spektakl, wzbogacony o gwiazdorską obsadę i wszechstronne talenty aktorskie, zaprasza na nieprzewidywalną przygodę pełną zabawy i muzycznej radości.

„Winda do nieba” to mieszanka romantycznej komedii z muzycznym teatrem, oferująca zarówno humor, jak i przenikliwe obserwacje, co sprawia, że jest to prawdziwy teatralny hit.

Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Kriss Adamskiego.

Przedstawienie odbędzie się:

15 listopada 2024 o godz. 19:00

Legionowo – Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego, ul. Piłsudskiego 41

Cena biletu: 115 PLN > KUP BILET <

Obsada:

  • Małgorzata Lewińska / Ewa Lorska
  • Sylwia Gliwa / Izabela Bukowska / Beata Olga Kowalska
  • Agnieszka Darkowska
  • Dariusz Kordek / Dariusz Taraszkiewicz / Daniel Zawadzki
  • Jacek Kawalec / Robert Kudelski

Autor: Fritz Schindlecker

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Produkcja: DEKAPRO DARIUSZ KORDEK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *