Żoliborz biblioteka

W ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 na Żoliborzu odbędzie się niezwykłe spotkanie z Cezarym Harasimowiczem i Elżbietą Ficowską, poprzedzone inspirującą prelekcją. Wydarzenie, zatytułowane „Bieta”, będzie wyjątkową okazją do posłuchania opowieści o niezwykłych przypadkach życia, które inspirowały wielu z uwagi na swoją istotę i niesamowite sploty zdarzeń.

Spotkanie odbędzie się 14 maja o godzinie 18:00 w Wypożyczalni nr 16, przy ulicy Słowackiego 19A. Jest to jedna z licznych inicjatyw finansowanych ze środków Budżetu Obywatelskiego 2024 w ramach projektu „Senior w Bibliotece”.

Cezary Harasimowicz, autor epickiej powieści „Bieta”, oraz Elżbieta Ficowska, bohaterka tej książki, zaprezentują publiczności historię, która porusza najważniejsze kwestie życia. Pokażą, jak niesamowite przypadki mogą zmieniać nasze spojrzenie na świat i inspirować do działania. Prelekcja i spotkanie autorskie będą okazją do zgłębienia tajemniczych zakamarków ludzkiej egzystencji.

Nie przegap tego niezwykłego spotkania, które pozwoli Ci spojrzeć na świat inaczej. Czekamy na Ciebie 14 maja o godzinie 18:00 w Wypożyczalni nr 16!

Źródło artykułu: link