Żoliborz biblioteka

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i fotografii na fascynującą wystawę Elżbiety Gajowniczek, która odbywa się w Czytelni Pod Sowami od 7 do 31 maja. Elżbieta jest utalentowaną artystką, która jest członkiem renomowanego Fotoklubu RP oraz nieformalnych grup pasjonatów fotografii TM i GSAP. Jej prace są niezwykłe i pełne zaskakujących perspektyw.

W swojej twórczości, Elżbieta eksperymentuje z różnymi tematami, od krajobrazów po portrety ludzi. Fotografuje przyrodę i martwą naturę, zawsze poszukując nieoczywistych obrazów. Jej prace często wykorzystują grę świateł i cieni, tworząc surrealizm i abstrakcję. Przez obiektyw aparatu, Elżbieta obserwuje ludzi i rejestruje codzienne sytuacje, które później zamienia w niezwykłe kompozycje.

Wystawiane fotografie powstały podczas krótkich plenerów, podczas których artystka odkrywała nowe miejsca i inspiracje. Jej obrazy ukazują piękno i nieprzewidywalność natury, zarówno krajobrazy morskie, jak i górskie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spojrzeć na świat z niecodzienną perspektywą, do odwiedzenia tej unikalnej wystawy. Prace Elżbiety Gajowniczek z pewnością otworzą Wasze oczy na odmienny sposób postrzegania otaczającej nas codzienności.

Źródło artykułu: link