Wszyscy mamy powód do radości i świętowania. W tym roku obchodzimy 20. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a to wyjątkowe wydarzenie zasługuje na niezapomniane świętowanie. Z tej okazji przygotowano bogaty festiwal, który odbędzie się 1 maja w Warszawie.

Wszyscy miłośnicy muzyki będą mieli okazję cieszyć się występami utalentowanych artystów z całej Europy. Zamiast cytatów z oryginalnego artykułu, na scenie pojawią się muzycy, których muzyka przemówi do serc publiczności. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać włoskich szlagierów, francuskich ballad, a także utworów z różnych części świata.

Przy Trakcie Królewskim stanie się europejskim miasteczkiem, pełnym kultury, sztuki i tańca. Oprócz koncertów, będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych, aby nauczyć się podstaw polki, mazura, paso doble i wielu innych tańców. Teatry uliczne zaprezentują widowiska, które rozbawią i zainspirują widzów.

Nie zapomniano również o kulinarnej uczcie. Strefa kulinarna oferować będzie różnorodne dania europejskie, takie jak polski żurek, hiszpańska paella, włoskie penne i węgierskie leczo. To doskonała okazja do spróbowania smaków z różnych krajów Unii Europejskiej.

Dla ciekawskich i aktywnych osób przygotowano liczne stoiska i atrakcje. W strefie lotniczej będzie możliwość doświadczenia niespodzianek związanych z lotnictwem, a w strefie zdrowia dorosłe osoby będą mogły skorzystać z pomiaru ciśnienia krwi i poziomu glukozy, oraz dowiedzieć się więcej na temat samobadania piersi.

Na terenie festiwalu będzie można również lepiej poznać Unię Europejską poprzez gry i zabawy dla najmłodszych uczestników, a także poprzez stoiska organizacji i fundacji, które działają na rzecz rozwoju i współpracy europejskiej.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do świętowania i lepszego poznania kultury Unii Europejskiej. Dołącz do nas 1 maja i razem uczcijmy 20. rocznicę wstąpienia Polski do UE! Więcej informacji na stronie estrada.com.pl.

Źródło artykułu: link