Żoliborz biblioteka

Wycieczki po Warszawie: spotkanie autorskie z Moniką i Sewerynem Masalskimi

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie z Moniką i Sewerynem Masalskimi, twórcami inspirującej książki „Odkrywamy Warszawę. 101 niezwykłych przygód, które ożywią twoje weekendy”. Spotkanie odbędzie się w wypożyczalni nr 138 przy ulicy Broniewskiego 9A, w dniu 15 maja o godzinie 18:00.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, para podróżników opowie o swojej pasji do odkrywania niezwykłych miejsc i ciekawostek stolicy Polski. Zamiast ograniczać się do popularnych atrakcji, Monika i Seweryn postanowili zbadać zmienne oblicze miasta, odsłonić jego ukryte skarby i pokazać czytelnikom, jak spędzić weekend w niebanalny sposób.

W swojej książce „Odkrywamy Warszawę”, para proponuje aż 101 ciekawych przygód, które ożywią twoje weekendowe plany. Czy to spacer wzdłuż Wisły, odkrycie zapomnianej uliczki na Śródmieściu czy degustacja lokalnych przysmaków na tajemniczym bazarku – te wycieczki zapewnią niezapomniane przeżycia i pozwolą spojrzeć na miasto z zupełnie innej perspektywy.

Nie wahaj się dołączyć do Moniki i Seweryna Masalskich na tym inspirującym spotkaniu autorskim. Przyjdź, posłuchaj ich fascynujących historii podróży i daj się skusić nieznanym zakątkom Warszawy. Dowiedz się, jak spędzić weekend w mieście pełnym niezwykłych przygód!

Źródło artykułu: link