Żoliborz biblioteka

Zapraszamy na niezapomnianą podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, od malowniczej Vancouver Island w Kanadzie po urokliwy Oregon w Stanach Zjednoczonych. Dołączcie do naszego eksperta – podróżnika, fotografa i geografa Marcina Szymczaka, który poprowadzi nas przez te fascynujące krajobrazy w formie multimedialnej prezentacji.

Podczas tej fotograficznej eskapady będziemy mieli okazję podziwiać masywne góry Kanady, wędrować po ośnieżonych szczytach Gór Kaskadowych i delektować się zielonymi dolinami u ich stóp. Będziemy świadkami niezwykłych spotkań z dzikimi zwierzętami, podziwiać gorące gejzery w Parku Narodowym Yellowstone, a także odkrywać bezkresy przestrzeni Montany, Alberty i Kolumbii Brytyjskiej.

Ta niezwykła przygoda jest częścią cyklu „Podróże bez biletu” i odbywa się w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 na Żoliborzu. Projekt „Senior w Bibliotece” został finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego 2024, aby zachęcić do aktywnego uczestnictwa osób starszych w kulturalnym życiu miasta.

Dołączcie do nas 14 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w Czytelni Pod Sowami i pozwólcie się zainspirować urokami natury i lokalnymi zwyczajami. To naprawdę niepowtarzalne doświadczenie, które przemieni Waszą percepcję świata i odkryje przed Wami nowe horyzonty!

Źródło artykułu: link