Multimedialny Park Fontann w Warszawie już od lat przyciąga tłumy widzów, oferując niezapomniane widowiska świetlno-dźwiękowe. W tegorocznym sezonie na fontannach zagoszczą muzyczne klimaty grupy ABBA. Inauguracja pokazów odbędzie się w majowy weekend, zapewniając zarówno mieszkańcom, jak i turystom wyjątkowe doznania artystyczne.

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann to wyjątkowe połączenie wody, obrazu, muzyki i świateł, które tworzą magiczną atmosferę. To nie tylko atrakcja dla najmłodszych, ale także widowisko dla wszystkich pokoleń. Warszawska Estrada, organizator tych wydarzeń, każdego roku przygotowuje nową, inspirującą historię. Tym razem przeniesie widzów w lata 70., do czasów, kiedy słynna szwedzka grupa ABBA odwiedziła Polskę.

W 1976 roku ABBA przybyła do Warszawy, aby nagrać koncert dla telewizyjnego programu Studio 2. Teraz, dzięki nowemu widowisku „Dancing Queen”, mieszkańcy i turyści będą mieli okazję przypomnieć sobie to historyczne wydarzenie. Pokazy odbędą się na fontannach codziennie od 1 do 4 maja o godzinie 21:30. Następnie, w piątki i soboty maja, czerwca oraz lipca, pokazy będą miały miejsce o godzinie 20:30, natomiast we wrześniu o godzinie 20:00.

Warto dodać, że wstęp na pokazy w Multimedialnym Parku Fontann jest bezpłatny. Pokazy są współfinansowane przez m.st. Warszawa i zorganizowane przez Stołeczną Estradę. Organizatorzy zadali sobie trud, aby wszyscy mogli cieszyć się tymi niezapomnianymi przedstawieniami. Dlatego na terenie parku zostanie wydzielona specjalna strefa dla osób z niepełnosprawnościami, z oznakowanym podestem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz pętlą indukcyjną dla osób niesłyszących. Do dyspozycji osób niewidomych i słabowidzących będzie audiodeskrypcja, dostępna na stronie internetowej https://estrada.com.pl/multimedialny_park/2024/.

Nie przegap tego wyjątkowego widowiska! Przyjdź do Warszawy w majowy weekend i zasmakuj nostalgii ABBA oraz zapierających dech w piersiach efektów multimedialnych na fontannach!

Źródło artykułu: link