Żoliborz biblioteka

21 czerwca 2024 roku Wypożyczalnia nr 16 zaprasza Was na niezwykłe wydarzenie – Festiwal Świtezianka! Tego dnia, w godzinach od 8.00 do 16.00, ulica Słowackiego 19a stanie się prawdziwym miejscem magii i zabawy.

Przez cały dzień będziemy celebrować urodziny naszej ukochanej bohaterki, Świtezianki. W programie znajdą się różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach twórczych, pokazach magii, występach artystycznych i wielu innych ciekawych wydarzeniach.

Na Festiwalu Świtezianka będą obecne także stoiska z lokalnymi wyrobami rękodzielniczymi oraz przekąski i napoje, aby umilić Wam czas spędzony wśród nas. Wierzcie nam, nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca!

Przepraszamy za wszelkie ewentualne utrudnienia, które Festiwal Świtezianka może spowodować. Ale zapewniamy Was, że to niepowtarzalne wydarzenie, które doda koloru i radości Waszej sobocie. Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do nas i wspólnego świętowania!

Nie przegapcie okazji, aby stworzyć wspaniałe wspomnienia na tegorocznym Festiwalu Świtezianka! Zapraszamy serdecznie i czekamy na Was 21 czerwca w Wypożyczalni nr 16 przy ulicy Słowackiego 19a.

Drodzy Czytelnicy, czy brzmi to niezwykle kusząco? Planujecie wziąć udział w tym magicznym wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło artykułu: link