Żoliborz biblioteka

Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen pięknej poezji, który odbędzie się 22 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 w Sali Społecznego Domu Kultury przy ul. Słowackiego 19a. Tego dnia laureaci II Żoliborskiego Konkursu Recytatorskiego im. Joanny Kulmowej zaprezentują swoje wyjątkowe konkursowe wiersze.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Joanny Kulmowej i Jana Kulmy, której prezes, Pani prof. dr hab. Urszula Chęcińska, wygłosi specjalny wykład dedykowany rodzicom i nauczycielom. To niezwykła okazja, aby posłuchać inspirujących słów na temat roli poezji w życiu młodych recytatorów.

Wspaniałym finałem tego wyjątkowego wieczoru będzie Koncert Teatru WaWa, który zaprezentuje „Poezję Joanny Kulmowej w muzycznej odsłonie”. To wyjątkowe połączenie słowa i muzyki na scenie z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji publiczności.

Funkcję prowadzących galę pełnić będą dwie wyjątkowe osoby – Dyrektor Biblioteki Publicznej Żoliborz m. st. Warszawy, Pani Małgorzata Kocot, oraz Dyrektor Społecznego Domu Kultury, Pan Paweł Świętorecki. Ich doświadczenie i profesjonalizm zapewnią nie tylko doskonałą organizację tego wydarzenia, ale także zapewnią przyjemną atmosferę dla wszystkich uczestników.

Dołącz do nas na tym wyjątkowym wieczorze, zanurz się w świecie poezji i ciesz się talentem młodych recytatorów oraz wyjątkową muzyką Teatru WaWa. To będzie koncert, który zapadnie w pamięć na długo!

Źródło artykułu: link