Żoliborz biblioteka

„Biblioemocje Połączenia” – warsztaty dla seniorów

Zapraszamy wszystkich seniorów na niezapomniane warsztaty „Biblioemocje Połączenia”, które odbędą się w Bibliotece przy ul. Broniewskiego 9A. Spotkanie zostanie zorganizowane z okazji 13. Międzynarodowego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej, a jego celem jest podkreślenie i promowanie wartości integracji międzypokoleniowej oraz dostarczanie inspiracji, wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu aktywizacji seniorów.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych zajęciach, które oprócz elementów stymulacji pamięci i rozwoju intelektu, pokażą jak aktywnie dbać o dobrostan fizyczny, psychiczny, intelektualny i relacyjny w wieku dojrzałym. Warsztaty poprowadzi dr Wanda Matras-Mastalerz, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa oraz adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu KEN w Krakowie. Jest ona również certyfikowanym trenerem stymulacji pamięci i rozwoju intelektu.

Zachęcamy wszystkich chętnych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenia, do wzięcia udziału w warsztatach. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18:00, a wstęp jest wolny. To doskonała okazja, żeby spędzić czas w przemiłej atmosferze, nawiązać nowe kontakty i zdobyć praktyczne narzędzia do aktywnego życia w wieku dojrzałym.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia i dołącz do nas na warsztatach „Biblioemocje Połączenia”!

Źródło artykułu: link