Żoliborz biblioteka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda życie w dalekiej Kenii? Teraz masz okazję odkryć tę fascynującą krainę razem z nami! Klub Podróżników Neli Małej Reporterki zaprasza młodych pasjonatów podróży na niezapomniane spotkania, podczas których dowiecie się wielu ciekawostek o Kenii i jej kulturze.

Tegoroczne zajęcia w klubie skupiają się na podróżach do różnych krajów. Kwietniowe spotkanie poświęcone będzie Kenii – miejscu, które zachwyca swoją różnorodnością przyrody i zaskakującymi tradycjami.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Będziemy potrzebować latarki i aparatu fotograficznego, np. w smartfonie, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia z podróży.

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2024 roku (czwartek) w godzinach od 16:30 do 18:30. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów telefonicznych pod numerem (22)839-04-20.

Dołącz do nas i wyrusz w fascynującą podróż po Kenii! Poznawanie innych kultur jest nie tylko interesujące, ale także poszerza horyzonty i uczy tolerancji. Z Klubem Podróżników Neli Małej Reporterki Twoje dziecko odkryje nowe światy i nabierze pasji do podróży!

Źródło artykułu: link