Żoliborz biblioteka

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii (i nie tylko) na wyjątkową wystawę Grupy Pasjonatów Fotografii TM, która odbywa się w Czytelni Pod Sowami. Ta wyjątkowa grupa została założona w 2016 roku i od tamtej pory prezentuje swoje prace na różnych wystawach. Tematyka ich fotografii była zróżnicowana, obejmowała piękno Wisły, naszą piękną Warszawę, gra światła i cienia, ukryte odbicie, a po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią – „Żyj kolorowo” i „Bez tytułu”.

Teraz nadszedł czas na nową odsłonę twórczości Grupy Pasjonatów Fotografii TM – wystawę „Bezgłośnie”. Ta wyjątkowa kolekcja fotografii jest na pozór różnorodna, ale jednocześnie odzwierciedla jedną główną myśl. Obrazy mówią bezgłośnie. Na osiemnastu prezentowanych fotogramach słychać wyraźne echo zachwytu nad spokojem i pięknem przyrody, obawy związanej z pandemią, grozę związanej z katastrofą w Czarnobylu, a także symboliczne przedstawienie losu człowieka, który czasem koliduje z naturą, a czasem ulega ciężarowi wydarzeń, ale zawsze ma nieodpartą chęć podążania za światłem.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tej wyjątkowej wystawy, która potrwa do końca sierpnia 2024 roku w godzinach pracy Czytelni Pod Sowami. Przygotujcie się na fascynującą fotorelację, która bez słów opowie wiele historii. Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia!

Źródło artykułu: link