Żoliborz biblioteka

Dyskusyjny Klub Książki Seniorów (DKK) zaprasza na spotkanie grupy II „Poszukiwacze kontekstu”, które odbędzie się w dniu 10 maja 2024 roku. Głównym tematem rozmowy będzie książka „Bezsenność w Tokio” autorstwa Marcina Bruczkowskiego.

DKK to miejsce, gdzie pasjonaci literatury spotykają się, aby wymienić spostrzeżenia, pogłębić swoje zainteresowania i doświadczyć nowych perspektyw. Wypożyczalnia nr 13 na ulicy Śmiałej będzie gościć to wyjątkowe wydarzenie.

Zamiast cytowania fragmentów książki, podczas dyskusji skoncentrujemy się na niepowtarzalnym stylu pisarza, który oddaje ducha i atmosferę miejsca. „Bezsenność w Tokio” przeniesie nas w świat miasta, które nigdy nie śpi, pełnego kontrastów i tajemnic. Czytając tę powieść, będziemy mieli okazję zgłębić życie mieszkańców Tokio, ich codzienne zmagania i marzenia.

W trakcie spotkania będziemy dzielić się swoimi refleksjami, porównywać doświadczenia czytelnicze i analizować różne wątki przedstawione w książce. Będziemy dyskutować o tematach takich jak samotność, relacje międzyludzkie, dążenie do spełnienia i tęsknota za wolnością. Nasze spostrzeżenia wzbogacą i rozszerzą naszą wiedzę na temat literatury oraz umożliwią nam spojrzenie na świat z nowej perspektywy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypożyczalni nr 13 na ulicy Śmiałej o godzinie 10:00 w piątek, 10 maja 2024 roku. Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 22 839 04 20.

Nie przegapcie tej okazji, aby poznać nowych ludzi, podyskutować o literaturze i odkryć nową perspektywę na „Bezsenność w Tokio”. Zapewniamy, że będzie to inspirujące i pełne emocji doświadczenie, które zostawi trwały ślad w Waszych sercach.

Źródło artykułu: link