Żoliborz biblioteka

W Bibliotece dla Dzieci nr XX przy ul. Śmiałej 24 odbędzie się niezwykłe spotkanie z autorem bestsellerowych książek dla dzieci, Wojciechem Cesarzem. Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na tę wyjątkową okazję.

Wojciech Cesarz jest autorem popularnej serii książek, w tym „Pamiętnika grzecznego psa”, „Nowych przygód grzecznego psa” czy „Wakacji grzecznego psa”. Te zabawne i nieoczywiste opowieści przedstawiają świat z perspektywy młodego i pełnego energii alaskan malamuta.

Podczas spotkania dzieci będą miały okazję poznać fascynujące tajniki psiej psychiki i zrozumieć, jak pies widzi świat i co o nas myśli. To wyjątkowa szansa na zgłębienie psychologicznych aspektów życia psów.

„Pamiętnik grzecznego psa” otrzymał III nagrodę w prestiżowym konkursie im. Astrid Lindgren oraz został nominowany do Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego. Książka znalazła się również na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację „Cała Polska czyta dzieciom”.

Spotkanie będzie również okazją do zakupu książek autora oraz otrzymania imiennej dedykacji. Cena jednej książki wynosi jedynie 25 złotych.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży na ul. Śmiała 249 w dniu 24 maja 2024 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

To wyjątkowe spotkanie zostało sfinansowane przez Instytut Książki z NPRCz w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Nie przegap tej okazji!

Źródło artykułu: link