Żoliborz biblioteka

Zapraszamy na niezapomniane spotkanie z autorką książek dla dzieci, Małgorzatą J. Berwid. Na tej niezwykłej imprezie będziemy mieli okazję spotkać autorkę bestsellerowej serii „Wojenne lalki Marysi”.

Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece dla Dzieci nr XV, mieszczącej się przy ulicy Broniewskiego 9A. Data spotkania to 9 maja, a godzina rozpoczęcia to 11:00.

Podczas tego spotkania dzieci będą miały możliwość poznać Małgorzatę J. Berwid i posłuchać o inspiracjach oraz procesie twórczym związanym ze stworzeniem jednej z jej najpopularniejszych książek.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kukiełkowych, które będą miały miejsce podczas spotkania. Podczas tych warsztatów dzieci będą mogły wyrazić swoją kreatywność i stworzyć swoje własne unikalne kukiełki. To doskonała okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności manualne i wykorzystać swoją wyobraźnię.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu, prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 22 633 90 80. Miejsca są ograniczone, dlatego warto się pospieszyć.

To będzie niezwykłe wydarzenie, które na pewno zapadnie w pamięć każdego małego czytelnika. Spotkanie autorskie z Małgorzatą J. Berwid to wspaniała okazja, aby spotkać swojego ulubionego pisarza osobiście i nauczyć się czegoś więcej o tworzeniu literatury dla dzieci. Przyjdźcie i dołączcie do nas!

Źródło artykułu: link