Żoliborz biblioteka

Świat wokół nas pełen jest niewyjaśnionych zjawisk, które wydają się nieprawdopodobne, a nawet magiczne. Ale czy wiesz, że wiele z tych rzeczy można wytłumaczyć naukowo? Właśnie dlatego zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 12 lat na niezwykłe warsztaty 𝐸𝓀𝓈𝓅𝑒𝓇𝓎𝓂𝑒𝓃𝓉ó𝓌 𝓏 𝑀𝒶𝓂ą 𝑀𝑜𝓃𝒾𝓀ą.

Nasze warsztaty odbędą się 8 kwietnia o godzinie 17:30 w 𝔹𝕚𝕓𝕝𝕚𝕠𝕥𝕖𝕜𝕚 𝕡𝕣𝕫𝕪 𝕦𝕝. 𝔹𝕣𝕠𝕟𝕚𝕖𝕨𝕤𝕜𝕚𝕖𝕘𝕠 𝟡𝔸. Podczas tych warsztatów odkryjemy tajemnicę żabek, które zaczynają się ruszać bez dotykania ich.

W trakcie zajęć dzieci będą miały okazję uczyć się przez zabawę, eksperymentować i odkrywać fascynujący świat fizyki. Dowiedzą się, dlaczego i jak papierowe żabki zaczynają poruszać się, mimo braku fizycznego kontaktu. Wszystko to będzie oparte na naukowych zasadach, które w prosty sposób zostaną przekazane najmłodszym uczestnikom warsztatów.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Zapisy można dokonać pod numerem telefonu: 22 633 90 80. Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata i lubi odkrywać nowe rzeczy, nie może przegapić tych niesamowitych warsztatów 𝐸𝓀𝓈𝓅𝑒𝓇𝓎𝓂𝑒𝓃𝓉ó𝓌 𝓏 𝑀𝒶𝓂ą 𝑀𝑜𝓃𝒾𝓀ą. Już teraz zapisz się i daj swojemu dziecku szansę na fascynującą przygodę z nauką!

Źródło artykułu: link