Żoliborz biblioteka

Kochani Klienci!

Mamy dla Was niesamowite wieści! W dniu 24 maja 2024 roku (piątek) czeka nas niespodzianka. Wypożyczalnia nr 16 otwiera swoje drzwi do godziny 16.30, a to wszystko dzięki wyjątkowemu spotkaniu z niezwykłym gościem – dr Pawłem Oziębło!

W związku z tym niezwykłym wydarzeniem, które oferuje nam Wypożyczalnia nr 16, piątkowe godziny pracy zostały przedłużone do późniejszej godziny. Teraz będziecie mieć więcej czasu na odkrywanie różnorodnych usług, jakie oferujemy.

Dr Paweł Oziębło, ceniony ekspert w swojej dziedzinie, podzieli się z nami swoimi wiedzą, doświadczeniem i nowymi spostrzeżeniami. Nie jest to zwykła wizyta, ale wyjątkowa okazja do poszerzenia horyzontów i wzrostu osobistego.

Tym samym, Wypożyczalnia nr 16 chce zaprosić Was wszystkich na to niepowtarzalne i inspirujące wydarzenie. Na pewno będzie to spotkanie, które zmieni Wasze postrzeganie rzeczywistości i dostarczy Wam mnóstwo niezapomnianych chwil.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jakie mogą wyniknąć z przedłużonych godzin naszej pracy. Jednak wierzymy, że warto poświęcić ten dodatkowy czas na rozwijanie się i poszerzanie swoich horizontów.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że staniecie się częścią tego wyjątkowego wydarzenia w Wypożyczalni nr 16. To będzie niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Źródło artykułu: link