Żoliborz biblioteka

Drodzy czytelnicy!

Chcieliśmy poinformować Was o planowanych zmianach w funkcjonowaniu bibliotek na Żoliborzu. Zgodnie z najnowszymi informacjami, w piątek, 31 maja, oraz w sobotę, 1 czerwca, wszystkie biblioteki na tym obszarze będą zamknięte.

Jednak nie martwcie się! Po weekendzie, już w poniedziałek, 3 czerwca, biblioteki otworzą swoje drzwi i ponownie będą czekać na Wasze wizyty. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się swoimi ulubionymi książkami i korzystać z szerokiej oferty bibliotecznej.

Ta decyzja może wydawać się niewygodna, ale ma na celu zapewnienie lepszych warunków i usług dla Was, drodzy czytelnicy. Pracownicy bibliotek wykorzystają ten czas na przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych oraz organizację różnych wydarzeń kulturalnych, które będą miały miejsce już po otwarciu.

Mamy nadzieję, że ta informacja pozwoli Wam odpowiednio zaplanować Wasze wizyty w bibliotekach na Żoliborzu. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i zapraszamy do odwiedzenia nas już po niedługim czasie. Czekają na Was ciekawe książki, nowe wydawnictwa i wiele innych atrakcji. Do zobaczenia 3 czerwca!

Źródło artykułu: link