W tym tygodniu mieszkańcy Dzielnicy Wisła będą mieli okazję uczestniczyć w twórczym spotkaniu z Janem Sajdakiem na plaży Saskiej. Jan Sajdak, znany artysta-rzeźbiarz, jest autorem imponujących wiklinowych kopuł, które są już dostępne w pobliżu plaży. W ten weekend będzie można wziąć udział w wspólnym ozdabianiu tej wiklinowej wioski.

Podczas warsztatów z plecenia wikliny zaplanowano również ognisko oraz wyjątkowy występ zespołu Jana Sajdaka – Sen Motyla. Wydarzenie to obiecuje zapewnić wiele radości i kreatywności, a uczestnicy będą mieli szansę aktywnie uczestniczyć w artystycznej ekspresji poprzez dekorowanie wiklinowej wioski.

Jan Sajdak jest znanym artystą, który specjalizuje się w tworzeniu imponujących konstrukcji z wikliny. Jego dzieła wzbudzają zachwyt i inspirują innych do eksplorowania różnych form sztuki. Jego wiklinowe kopuły są prawdziwym dziełem sztuki, które dodają uroku i piękna plaży Saska.

Wszelkie informacje dotyczące tego wydarzenia można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku. Zachęcamy wszystkich mieszkańców i gości do przyjścia i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. To będzie świetna okazja, aby spędzić czas na plaży, cieszyć się kreatywnością i podziwiać imponujące dzieła Jana Sajdaka.

Zapraszamy więc w niedzielę na plażę Saską, gdzie będzie można dołączyć do wspólnego ozdabiania wiklinowej wioski i cieszyć się wyjątkowym występem zespołu Jana Sajdaka – Sen Motyla. Będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich miłośników sztuki i przyrody. Do zobaczenia na plaży Saskiej!

Źródło artykułu: link