Żoliborz biblioteka

Czy Twoje dzieci marzą o podróżowaniu, poznawaniu nowych krajów i odkrywaniu innych kultur? Jeśli tak, mamy dla nich idealne rozwiązanie! Klub Podróżników Małych Szturmaków zaprasza wszystkich młodych pasjonatów na niezapomniane spotkania, podczas których będą mogli rozwijać swoje zainteresowania.
Spotkania klubu odbywają się co czwartek w naszej siedzibie, od godziny 16:30 do 18:00. Przygotowujemy dla dzieci wiele fascynujących zajęć, które pozwolą im poznać dalekie kraje oraz zanurzyć się w różnorodne kultury. Będą miały szansę uczyć się o ciekawych miejscach na świecie, tradycjach innych narodów i zwyczajach, a także odkrywać niesamowite historie podróżników.
Zapisy do klubu są obowiązkowe, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22)839-04-20. Miejsca są limitowane, dlatego im wcześniej zapiszesz swoje dziecko, tym większa szansa na udział w spotkaniach. W klubie panuje atmosfera przyjaźni i odkrywania świata, więc Twoje dziecko będzie mogło się rozwijać w towarzystwie rówieśników o podobnych zainteresowaniach.
Nie czekaj, zapisać swoje dziecko już teraz na spotkania Klubu Podróżników Małych Szturmaków i spraw, aby ich pasja do podróżowania stała się jeszcze większa!

Źródło artykułu: link