Żoliborz biblioteka

Ciekawe podróże stoją otworem dla wszystkich młodych pasjonatów przygód i odkrywania nowych miejsc. Dlatego też zapraszamy Was serdecznie na spotkania Klubu Podróżników Neli Małej Reporterki, gdzie razem będziemy poznawać różne kraje i ich fascynujące kultury. W kwietniu czeka nas podróż do Brazylii – barwnego i energetycznego kraju.

Spotkania są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, które chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie. Będziemy rozmawiać o różnicach kulturowych, tradycjach i zwyczajach między Polską a Brazylią. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się więcej o brazylijskim tańcu salsy, smakach regionalnej kuchni oraz zobaczyć, jak wygląda typowy brazylijski instrument muzyczny – berimbau.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku, czyli w czwartek, w godzinach od 16:30 do 18:00. Miejscem naszych przygód będzie Klub Podróżnika przy ulicy Głównej 20. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konieczne są wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem (22)839-04-20.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji, aby poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się czegoś fascynującego o kulturze Brazylii. Dołączcie do nas i zobaczcie, jakie niesamowite tajemnice kryje ten urokliwy kraj!

Źródło artykułu: link