Żoliborz biblioteka

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 12 lat i więcej do udziału w wakacyjnych warsztatach artystycznych, które odbędą się w Bibliotece przy ul. Broniewskiego 9A. Warsztaty zostaną zorganizowane z okazji zbliżającej się Dnia Ziemi. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję wykonać kolorowe osłonki, które przypominają różne zwierzątka, takie jak żaby, pszczoły, ptaki i ośmiornice.

Na warsztatach dzieci będą miały do dyspozycji farby, stare gazety, filce, sznurki i inne materiały plastyczne, które wykorzystają do zdobienia osłonek. Będzie to doskonała okazja, aby rozwijać wyobraźnię i kreatywność poprzez tworzenie własnych unikalnych dzieł sztuki.

Jako mały upominek za udział w warsztatach, każdy uczestnik otrzyma małą roślinkę, którą będzie mógł zabrać do domu i zająć się nią. To także świetna okazja, aby nauczyć dzieci o roślinach i ich odpowiedzialności za żywe istoty.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które interesują się sztuką i chcą spędzić emocjonujący czas rozwijając swoje umiejętności artystyczne. Warsztaty odbędą się w dniu 22 czerwca o godzinie 16:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem 22 633 90 80. Nie przegap tej wspaniałej okazji, do zobaczenia na warsztatach!

Źródło artykułu: link