Żoliborz biblioteka

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej podróży przez dziewiczą przyrodę Ameryki Północnej. Tym razem będzie to wirtualna podróż, która przeniesie nas w najbardziej malownicze i dzikie zakątki tego kontynentu. Odkryjemy piękno kanadyjskiej Vancouver Island oraz amerykańskiego Oregonu, przemierzając wzdłuż wzburzonego Pacyfiku.

Podczas tej niesamowitej przygody będziemy mieli okazję wędrować po ośnieżonych graniach majestatycznych Gór Kaskadowych. Znajdziemy się w sercu dzikiej natury Kanady, gdzie będziemy biwakować w zielonych dolinach u stóp gór. Spotkamy również dzikie zwierzęta i podziwiać gorące gejzery w Parku Narodowym Yellowstone. Nie zabraknie również niekończących się przestrzeni Montany, Alberty i Kolumbii Brytyjskiej.

Ta ekscytująca wirtualna podróż odbędzie się 14 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w Czytelni Pod Sowami. Poprowadzi ją Marcin Szymczak – podróżnik, fotograf i geograf. Marcin podzieli się z nami swoimi najpiękniejszymi zdjęciami i opowie niezapomniane historie ze swoich podróży po Ameryce Północnej.

To wyjątkowe wydarzenie jest częścią XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2024 na Żoliborzu. Projekt „Senior w Bibliotece” został sfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego 2024. Dołącz do naszej amerykańskiej przygody i pozwól się oczarować dziką naturą kontynentu północnoamerykańskiego!

Źródło artykułu: link