Żoliborz biblioteka

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Śmiałej 24 zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na wyjątkowe spotkanie z Wojciechem Cesarzem – autorem serii bestsellerowych książek dla dzieci, w tym „Pamiętnika grzecznego psa”, „Nowych przygód grzecznego psa” oraz wiele innych.

Podczas tego niezwykłego spotkania, dzieci będą miały okazję poznać nie tylko świat przedstawiony w książkach, ale także tajniki psiej psychiki. Dowiedzą się, jak pies postrzega świat i co może sobie myśleć o nas, ich właścicielach. Zapewniamy, że opowieści Wojciecha Cesarza rozbawią i zainspirują każdego małego czytelnika.

„Pamiętnik grzecznego psa” został doceniony w II konkursie imienia Astrid Lindgren, gdzie zdobył trzecią nagrodę, oraz był nominowany do Nagrody imienia Kornela Makuszyńskiego. Książka ta znalazła się również na Złotej Liście Fundacji „Cała Polska czyta dzieciom” – zestawieniu rekomendowanych lektur dla dzieci.

W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książek autora oraz otrzymania imiennej dedykacji. Cena jednej książki wynosi 25 złotych.

Wydarzenie, które odbędzie się 9 maja 2024 roku (czwartek) o godzinie 17:00, jest finansowane przez Instytut Książki z Narodowym Centrum Rozwoju Kultury w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodych czytelników do biblioteki przy ulicy Śmiałej 24, gdzie czekać będzie wyjątkowe spotkanie z autorem bestsellerów dla dzieci – Wojciechem Cezarem!

Źródło artykułu: link