Złote Tarasy, jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, wprowadza innowacyjny system informacji parkingowej dla swoich klientów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na miejsca parkingowe w stolicy, Złote Tarasy zainstalują ponad 40 tablic informujących o dostępności miejsc parkingowych w ich podziemnym parkingu.

Centrum handlowe zdaje sobie sprawę, że wiele osób ma trudności w znalezieniu miejsca parkingowego w Warszawie. Wspólnie z zarządcami dróg miejskich, Złote Tarasy postanowiły podjąć inicjatywę i wprowadzić nowoczesny system informacji parkingowej. Tablice informacyjne będą umieszczone na ulicach w pobliżu centrum handlowego oraz w samym parkingu. Kierowcy, którzy zbliżają się do Złotych Tarasów, będą mogli na bieżąco sprawdzać, czy są wolne miejsca parkingowe, co ułatwi im podjęcie decyzji, czy zaparkować tam czy też poszukać alternatywnego miejsca.

Nie tylko klienci skorzystają z nowego systemu informacji parkingowej. Złote Tarasy otworzą swoje podziemne parkingi również dla osób niebędących ich klientami. W ten sposób, w centrum handlowym powstanie dodatkowa przestrzeń parkingowa dostępna dla wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających stolicę.

Nowa inwestycja Złotych Tarasów ma na celu ułatwienie życia kierowcom w Warszawie. Dzięki tablicom informacyjnym o dostępności miejsc parkingowych, kierowcy będą mieli większą pewność, że znajdą wolne miejsce. Ma to przyspieszyć ruch drogowy i zmniejszyć liczbę samochodów krążących w poszukiwaniu miejsca parkingowego.

Złote Tarasy są przekonane, że wprowadzenie nowego systemu informacji parkingowej przyniesie liczne korzyści dla wszystkich użytkowników. Nie tylko ułatwi on życie kierowcom, ale także przyczyni się do większego porządku i sprawności całej infrastruktury parkingowej w Warszawie. To dopiero początek instalacji tablic informacyjnych w mieście i można spodziewać się, że w przyszłości więcej centrów handlowych wprowadzi podobne rozwiązania.

Źródło artykułu: link