Żoliborz biblioteka

Wypożyczalnia nr 16 zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Cezarym Harasimowiczem i Elżbietą Ficowską, które odbędzie się 14 maja 2024 roku (wtorek). Z tej okazji, godziny otwarcia biblioteki ulegną zmianie – Wypożyczalnia nr 16 będzie czynna do godziny 17:00.

Znani autorzy spotkają się z czytelnikami, przedstawiając swoje najnowsze książki i dzieląc się inspiracjami oraz doświadczeniami z pisania. To doskonała okazja dla miłośników literatury, by poznać autorów twórczości, które podbiły serca wielu czytelników.

Wypożyczalnia nr 16 przeprasza za ewentualne utrudnienia, jakie mogą wyniknąć z tymczasowej zmiany godzin otwarcia. Jednak, to spotkanie z pewnością zapewni czytelnikom niezapomniane chwile i możliwość bezpośredniego kontaktu z autorami. Będzie to wyjątkowa okazja, by zadać pytania, porozmawiać o literaturze i zdobyć autografy.

Zapraszamy wszystkich miłośników książek i fanów twórczości Cezarego Harasimowicza i Elżbiety Ficowskiej na to wyjątkowe spotkanie w Wypożyczalni nr 16. Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami i gwarantujemy ciekawe rozmowy oraz niezapomniane wspomnienia.

Źródło artykułu: link