Żoliborz biblioteka

W związku z niezbędnymi pracami konserwacyjnymi, informujemy, że od dzisiaj godziny otwarcia naszej Wypożyczalni Nr 111 przy ulicy Mickiewicza 65 ulegną zmianie. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jakie to może spowodować.

Terminy i godziny otwarcia będą się różnić w zależności od dnia tygodnia. Dzięki nowemu harmonogramowi, dostęp do naszych usług będzie możliwy już od godziny 11.30. To oznacza, że będziemy otwierali nieco później niż wcześniej, jednak mamy nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do większego komfortu naszych klientów.

W trakcie prac konserwacyjnych, będziemy się starali jak najszybciej przywrócić normalne godziny otwarcia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, związane z tymczasowymi zmianami i prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail podanymi na naszej stronie internetowej.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie utrudnienia i z góry dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że nowe godziny otwarcia będą lepiej odpowiadać Państwa potrzebom i umożliwią skorzystanie z naszych usług w dogodniejszym czasie.

Źródło artykułu: link