Żoliborz biblioteka

W środę, 29 maja 2024 roku, otwieramy 21. edycję niezwykłego święta – Święta Wolnych Książek. To okazja do promowania idei bookcrossingu, czyli dzielenia się książkami oraz propagowania czytelnictwa. Tym razem, z tej wyjątkowej okazji, zapraszamy Was do Biblioteki przy ulicy Śmiałej 24 na unikalne wydarzenie – Sąsiedzką Wymianę Literatury.

Podczas tej wydarzenia czytelnicy będą mieli możliwość przyniesienia książek, których już nie potrzebują w swoich domach, a w zamian będą mogli wybrać inne z przygotowanej puli. Mamy nadzieję, że Sąsiedzka Wymiana Literatury stanie się doskonałą okazją do poszerzenia własnej biblioteczki o nowe tytuły, których jeszcze nie mieliście okazji przeczytać.

Ważne jest, aby przynoszone książki były w dobrym stanie – kompletnie, niezniszczone i niezdezaktualizowane. W akcji biorą udział zarówno publikacje dla dorosłych, jak i dla dzieci, tak aby każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Cieszmy się razem z nami wspaniałym świętem literatury! Zapraszamy do Biblioteki przy ulicy Śmiałej 24 od 29 maja do 14 czerwca 2023 roku, w godzinach otwarcia. Niech przygoda z książkami stanie się naszym wspólnym doświadczeniem!

Źródło artykułu: link