Żoliborz biblioteka

W ramach Partnerstwa Żoliborz Oficerski, nasza Biblioteka wzięła udział w Integracyjnym Pikniku Rodzinnym, który odbył się 18 czerwca 2024 roku. Organizatorem wydarzenia był Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie.

Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a w programie znalazły się liczne atrakcje przygotowane przez naszych lokalnych partnerów. Jednak główną atrakcją było stanowisko Biblioteki Żoliborskiej.

Nasi małodzi czytelnicy mieli okazję wykonać magnesy z motywami związanymi z książką i czytelnictwem oraz zakładki origami do książek. To było prawdziwe cudo dla wszystkich dzieci, które uwielbiają literaturę.

Wielką pomocą okazali się również wolontariusze z Technikum Elektrycznego nr 2 im. Synów Pułku z Zespołu Szkół nr 28 przy ul. gen. J. Zajączka 7. Ich zaangażowanie i entuzjazm umożliwili nam przeprowadzenie licznych warsztatów i dostarczenie niezapomnianych chwil dzieciom.

W galerii poniżej można zobaczyć fragmenty tej wspaniałej imprezy, która na pewno utkwi w pamięci wszystkich uczestników.

Źródło artykułu: link