Żoliborz biblioteka

Wypożyczalnia nr 111 przy ulicy Mickiewicza 65 zapowiada przerwę techniczną, która spowoduje zamknięcie placówki od 1.07 do 5.07.2024. Ta nieplanowana konserwacja może sprawić nieco niedogodności dla klientów, za co serdecznie przepraszamy.

Przerwy techniczne są nieuchronną częścią utrzymania i modernizacji infrastruktury. Podczas tego czasu wypożyczalnia będzie przeprowadzać konieczne naprawy i uaktualnienia systemów, aby zapewnić lepszą jakość obsługi dla przyszłych klientów.

Choć wiemy, że to może być frustrujące dla osób, które planowały skorzystać z usług w tym określonym czasie, jesteśmy przekonani, że korzyści przekroczą krótkotrwałe niedogodności. Przerwy techniczne służą zapewnieniu sprawnego i niezawodnego funkcjonowania wypożyczalni, co przekłada się na lepsze doświadczenia klientów w przyszłości.

Chcemy podziękować naszym klientom za wyrozumiałość i cierpliwość wobec tych prac naprawczych. Warto zdawać sobie sprawę, że dążymy do zapewnienia jak najlepszych warunków obsługi, a przerwa techniczna pomoże nam w osiągnięciu tego celu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i z niecierpliwością czekamy na wznowienie działalności wypożyczalni nr 111 przy ulicy Mickiewicza 65 po zakończeniu przerwy technicznej. Zapewniamy, że czeka na Państwa jeszcze lepiej funkcjonujące miejsce do wypożyczeń samochodów i z jeszcze wyższym standardem obsługi.

Źródło artykułu: link