Żoliborz biblioteka

Pragniemy poinformować naszych drogich czytelników, że w dniu 26 czerwca 2024 roku (środa) wypożyczalnia nr 16 przy ul. Słowackiego 19a będzie zamknięta dla klientów w godzinach 8.30 – 18.00. To nietypowa sytuacja spowodowana jest organizacją ważnego spotkania grupy zamkniętej znanego jako DKKiF.

Mamy pełną świadomość, że ta zmiana może być utrudnieniem dla naszych stałych klientów, którzy przyzwyczaili się do naszych usług. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z zamknięcia naszej wypożyczalni w tym konkretnym dniu.

Niepomiernie ważne jest dla nas zapewnienie jak najlepszych warunków dla spotkania DKKiF. Dla naszej instytucji i partnerów jest to niezwykła okazja do wspólnego spędzenia czasu, dzielenia się wiedzą i nawiązania nowych, wartościowych kontaktów. Promujemy otwartość i swobodną wymianę myśli w naszej branży, dlatego takie spotkania są kluczowe dla naszego rozwoju.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. Staramy się działać w jak najlepszym interesie naszych czytelników i zapewniamy, że już 27 czerwca wypożyczalnia nr 16 będzie ponownie dostępna i gotowa do obsługi.

Źródło artykułu: link